Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні можуть впровадити продаж телефонних SIM-карток за паспортом.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні можуть впровадити продаж телефонних SIM-карток за паспортом.

В Україні можуть впровадити продаж телефонних SIM-карток за паспортом.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, в Україні можуть впровадити продаж телефонних SIM-карток за паспортом. З такою ініціативою виступив глава СБУ.

Для чого це потрібно?
Таким чином, в СБУ хочуть боротися з анонімними дзвінками про «замінування» інфраструктурних об’єктів, боротися з тероризмом та іншими незаконними діями. Подібний підхід дозволить полегшити роботу з пошуку правопорушників.

Нагадаємо, в минулому місяці партія «Слуга народу» внесла до Верховної Ради новий законопроект № 2264 «Про електронні комунікації».Цей документ став альтернативним до скандального законопроекту, який пропонував ввести продаж SIM-карт за паспортами, а також ввести обов’язкову реєстрацію мобільних телефонів (внесення номерів IMEI — унікальних заводських ідентифікаторів) в державному реєстрі (тоді цей законопроект був відкликаний).

Як виглядає законопроект зараз?
Окрім відмови від двох скандальних норм, у новому законопроекті вводиться боротьба зі телефонним спамом. Тобто, передбачено право відключати номера, з яких надсилаються рекламні повідомлення. ☝️На відміну від попередньої версії документа, НКРЗІ і центральний орган виконавчої влади не будуть регулювати Інтернет.
Також в законопроекті прописано, що регулятора наділять правами застосовувати антимонопольні заходи. Отже, оператори не зможуть зловживати своїм становищем.
Оператори зможуть отримувати адміністративні послуги в електронному вигляді. І взаємодіяти з регулятором в рамах загальної електронної платформи.

Друзі, а як Ви вважаєте, чи слід вводити в Україні продаж SIM-карти за паспортом? І як це позначиться на простих громадянах та бізнесі? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук