Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Президент підписав «антирейдерський» Закон, що вносить зміни до Земельного кодексу.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Президент підписав «антирейдерський» Закон, що вносить зміни до Земельного кодексу.

Президент підписав «антирейдерський» Закон, що вносить зміни до Земельного кодексу.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, на початку тижня Президент підписав «антирейдерський» Закон, що вносить зміни до Земельного кодексу.  Відповідний документ №0858 був прийнятий Парламентом 5 грудня 2019 року.

Чого варто очікувати?

Таким чином, парламентарі вирішили встати на захист майнових прав власників та користувачів земельних ділянок.  Прийнятий документ також запобігає протиправному поглинанню та захопленню підприємств в аграрному секторі економіки.

Окремо хочеться відзначити, що «антирейдерський» Закон вдосконалює процедуру державної реєстрації земельних ділянок та прав на них.  А Держзем кадастр буде взаємодіяти з держреєстром прав на нерухоме майно.

Яким правопорушенням буде протистояти Закон?

  1. Документ протидіятиме неправомірному заволодінню землями, в тому числі шляхом подвійної реєстрації договорів оренди земельних ділянок, що використовуються сільськогосподарськими підприємствами.
  2. Документ забороняє захоплення майна сільгосппідприємств.
  3. Тепер також забороняється зупиняти діяльність сільгосппідприємств внаслідок необґрунтованого накладення арешту на майно та активи підприємств або внаслідок поглинання підприємств шляхом протиправного привласнення корпоративних прав.

Друзі, чи зможе прийнятий «антирейдерський» Закон убезпечити селян від вищезазначених  порушень?  Та як він вплине на запровадження  в Україні ринку землі?  Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук