Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Верховна Рада планує змінити порядок щодо набуття чинності законів.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Верховна Рада планує змінити порядок щодо набуття чинності законів.

Верховна Рада планує змінити порядок щодо набуття чинності законів.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, в Україні планують змінити порядок щодо набуття чинності законів.  З такою ініціативою виступив Міністр Кабінету міністрів, він пропонує скасувати публікацію законів та постанов у газетах Кабміну та Верховної Ради.  Відповідний Законопроект уже подано до Парламенту.

Для чого це потрібно?

Якщо Рада підтримає даний документ, то фактично це усуне проблему із затримкою публікацій законів і рішень відомств.  Як заявив Міністр Кабінету міністрів, маніпуляції з «відтягуванням набрання чинності законів» в нашій країні спостерігалися неодноразово.  Саме цьому, поданий законопроект повинен закрити дане питання.

Що хочуть змінити?

Законопроект пропонує публікувати документи на офіційних веб-сайтах, а не у виданнях «Голос України» або «Урядовий Кур’єр», як це діє по сьогоднішній день.  Нагадаємо, що згідно з чинним законодавством, документ вважається чинним після публікацій в друкованих виданнях Уряду і Парламенту.

Окрім цього, в майбутньому постане питання про доцільність існування вищезазначених друкованих видань.  За словами чиновників, держава витрачає чималі кошти для їх друку, а закони все одно дублюються на офіційних сайтах відомств.

Друзі, а як Ви вважаєте, чи потрібно відмовлятися від діючої процедури публікацій законів в друкованих виданнях?  Та чи вплинуть такі зміни на економію часу та державних коштів?  Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук