Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Власникам автівок вирішили змінити формат документів, що підтверджують успішне проходження техогляду транспортного засобу.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Власникам автівок вирішили змінити формат документів, що підтверджують успішне проходження техогляду транспортного засобу.

Власникам автівок вирішили змінити формат документів, що підтверджують успішне проходження техогляду транспортного засобу.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Власникам автівок вирішили змінити формат документів, що підтверджують успішне проходження техогляду транспортного засобу. Так з вчорашнього дня до звичайного паперового бланку протоколу, який був й раніше, буде видаватися суб’єктами здійснення техконтролю ,спеціальна наклейка мітка радіочастотної ідентифікації. Відповідно до ПДР а саме п. 30.2 власник авто зобов’язаний розмістити мітку в правому верхньому куті лобового скла з внутрішньої сторони. В МВС вважають, що дана зміна посприяє зменшенню ризику фальсифікації протоколів.

Найближчим часом планується зчитування на відстані інформацію з наклеєних міток радіочастотної ідентифікації. Перевіряти будуть визначені категорії транспортних засобів, що беруть участь у дорожньому русі та пройшли держреєстрацію. Здійснювати обов’язковий техконтроль транспортних засобів будуть суб’єкти проведення техконтролю, що мають відповідне обладнання. Однак за відсутність наклейки-мітки поки що штрафувати не будуть, головне це наявні документи , що підтверджують пройдене ТО автомобіля.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук