Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Відтепер в Україні можна зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю — онлайн.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Відтепер в Україні можна зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю — онлайн.

Відтепер в Україні можна зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю — онлайн.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Міністерство юстиції анонсувало запуск нової електронної послуги, за допомогою якої через мережу-інтернет можна зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю. Це абсолютно новий сервіс, завдяки якому підприємства, юридичні особи та ТОВ можуть зареєструватися онлайн.

За словами Міністра юстиції, реєстрація буде здійснюватися через особистий кабінет на сайті Міністерства юстиції, де заповнюється анкета з необхідними даними. Після цього здійснюється підписання документа електронним цифровим підписом або за допомогою Bank-ID. Крім цього, новий функціонал дозволить перейти вже чинним ТОВ в онлайн-формат.

Також в онлайн форматі, можна буде внести зміни у вже зареєстровані установчі документи в кілька кліків. Глава Уряду зазначив, що на сьогоднішній день Україна посідає 71 місце в рейтингу Doing Busines, який визначає рівень легкості ведення бізнесу. Мета уряду — вивести Україну в ТОП-40. Чиновники пояснюють, що з метою економії часу, українці зможуть зареєструвати бізнес, прямо у себе вдома або в офісі, зробивши три простих кроки і отримавши повноцінне право займатися бізнесом у форматі товариства з обмеженою відповідальністю.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук