Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Києві з’являться нові дорожні знаки.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Києві з’являться нові дорожні знаки.

В Києві з’являться нові дорожні знаки.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, зверніть увагу, що з 10 лютого на вулицях Києва з’являться нові дорожні знаки. 👉А саме, в столиці встановлять новий знак «Зелена хвиля» разом зі знаком 5.30 «Рекомендована швидкість».

Що означає новий знак?
«Зелена хвиля» — це дорожній коридор, який дає можливість водієві швидше проїхати по місту, за рахунок почергового загорання зеленого світла на всіх світлофорах, по конкретному маршруту.
Окрім цього, всі маршрути з новим знаком, будуть інформувати водіїв про рекомендовану швидкості по цих напрямках.
Важливо знати, що маршрути «зелених хвиль» призначені для швидкості 45-50 км /год. , саме ця швидкість згідно ПДР вважається рекомендованої для їзди в містах.

Де збираються встановити «Зелену хвилю»?
Знак встановлять на магістральних вулицях, де світлофорні об’єкти працюють в режимі координованого управління.
На даний момент в Києві функціонують майже півсотні ділянок з «зеленими коридорами». Весь список можна переглянути за цим посиланням — http://kiev.klichko.org/news/?id=3808

Для чого це потрібно?
Таким чином, в Центрі організації дорожнього руху планують поліпшити трафік в столиці. ⚠️Чиновники прогнозують, що завдяки «зеленим коридорам» середня швидкість руху по Києву збільшиться, витрати на паливо скоротяться, а токсичні викиди зменшаться.

Друзі, а що Ви думаєте про новий знак? Чи зможуть водії дотримуватися рекомендованої швидкості і тим самим розвантажити трафік в столиці? Поділіться Вашою думкою…

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук