Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про поділ ДФС.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Кабінет Міністрів України прийняв рішення про поділ ДФС.

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про поділ ДФС.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

В кінці минулого року Кабмін прийняв рішення про поділ ДФС. А з початку березня вже стартувала процедура поділу Державної фіскальної служби на дві частини: на Державну податкову службу (ДПС) і Державну митну службу (ГТС). І до 1 червня 2019 року ці дві служби повинні будуть оформити остаточний розділ. На поділі Державної фіскальної служби України наполягав МВФ. Вже до інавгурації нового президента планують призначити нових керівників податкової та митної служб. Будуть створені дві окремі юридичні особи, до яких одразу ж переведуть близько 70% всіх нинішніх співробітників ДФС.
Митна служба України отримає право на оперативно-розшукову діяльність.

Раніше таким правом володіла тільки податкова міліція. За новими правилами, митники будуть надавати інформацію за запитами силовиків, керуючись їх профільними законами, а не Митним кодексом, як це було раніше.

Однак експерти побоюються , що перехідний період може спричинити виникнення проблем з втратою даних, зміною реквізитів, перерозподілом повноважень і обов’язків, за якими важко буде встежити. Наприклад направивши запит до податкового органу є ризик просто не дочекатися відповіді, тому що підрозділ був розформований, а його функції нікому ще не встигли нікому передати.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук