Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В містах-мільйонниках можуть ввести мораторій на нові забудови.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В містах-мільйонниках можуть ввести мораторій на нові забудови.

В містах-мільйонниках можуть ввести мораторій на нові забудови.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, незабаром в українських містах-мільйонниках можуть ввести мораторій на нові забудови, у випадку, якщо до кінця наступного року вони не змінять свої діючі генеральні плани.

З чим це пов’язано?
У Міністерстві регіонального будівництва та житлово-комунального господарства, заявляють, що до сьогоднішнього дня такі зміни в нові державні будівельні норми (далі — ДБН) «Планування і забудова територій» ніким внесені не були.

В якому вигляді буде діяти мораторій?
Ті міста, які не введуть ці зміни, не мають права будувати. Якщо зміни не будуть внесені в генплан, то міста-міліонери зможуть вносити зміни тільки через Кабінет міністрів. Регулювання та контроль за законністю забудови міст, хочуть покласти виключно на місцеву владу. Саме місцева влада повинна управляти та вирішувати ці проблеми, адже це розвиток того чи іншого населеного пункту.

Нові ДБН.
Як відомо, нещодавно в Україні почали діяти нові ДБН, в зв’язку з чим з’явилися такі нові поняття як:
1. «Блакитні лінії» забудови – вони регулюють висотність в містах та їх загальний силует;
2. «Зелені лінії», які забороняють забудову в зелених та інших ландшафтних зонах.

Відповідно до цих норм в діючих генпланах міст повинні з’явитися нові розділи, присвячені цим лініям обмеження, а контролювати їх виконання повинна місцева влада. Також зміни торкнулися й щільності населення в мікрорайонах. Тепер вона становитиме від 150 до 450 осіб на гектар, а великих містах цей показник можна перевищувати на двадцять відсотків.

Друзі, а як Ви гадаєте, чи зможуть нові державно будівельні норми вирішити проблему хаотичного будування у містах ? Поділіться своїми думками…

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук