Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В наступному році змінять правила щодо виплати зарплат.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В наступному році змінять правила щодо виплати зарплат.

В наступному році змінять правила щодо виплати зарплат.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, в наступному році в Україні можуть змінити правила щодо виплати зарплат.  З такою ініціативою виступає Кабінет Міністрів, вони спільно з Мінфіном та НБУ, планують врегулювати дане питання вже в наступному році.

Що це означає?

Таким чином, українці зможуть самостійно вирішувати, в якому банку їм отримувати зарплатні виплати.

У чому були труднощі?

На сьогоднішній день, законом передбачено, що співробітники мають право самостійно обирати собі банк.  Натомість, як показує практика, при виборі працівником іншого банку, бухгалтер повинен був формувати окремі платежі для таких виплат, що ускладнювало їх роботу.  Саме тому, в таких ситуаціях працівник найчастіше чув відмову від бухгалтера.

Як планують вирішувати питання?

З метою вирішити ситуацію, що склалася, чиновники пропонують позбавити від зайвої роботи бухгалтерів.  Виглядатиме це таким чином, співробітник просто вказує бухгалтеру свій рахунок в форматі IBAN, а бухгалтер формує відомість для всіх співробітників, незалежно від банку.  І вже в подальшому, банк, який обслуговує підприємство, автоматично перенаправить гроші, куди треба.

Друзі, а чи стикалися Ви з такими труднощами?  Чи допоможуть такі зміни зробити банківський сервіс більш якісним, та підвищити конкуренцію на банківському ринку?  Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук