Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні буде введено новий податок на продаж авто.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні буде введено новий податок на продаж авто.

В Україні буде введено новий податок на продаж авто.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, найближчим часом в Україні буде введено новий податок на продаж авто. Відповідне нововведення міститься в прийнятому на минулого тижні документі №1210, у другому читанні.

Що це означає?
Після того як Закон набере чинності, українці, які продадуть за рік більше двох авто, повинні будуть заплатити з його продажу 18% від оціночної вартості транспортного засобу.

Кого це в першу чергу торкнеться?
Норми прийнятого законопроекту торкнутися не тільки легкових машин, але і в принципі будь-якого виду транспорту (мопедів, мотоциклів, тракторів, автобусів і навіть автомобільних причепів). ☝️По більшій мірі, законопроект №1210 торкнеться перекупників авто і тих, хто регулярно привозить авто на продаж з-за кордону.
Таким чином, дії парламентарів будуть зосередженні на ці категорії продавців, адже доволі часто саме вони працюють неофіційно.

Важливо відзначити, що податок при продажу першого та другого автомобіля залишиться на рівні — 5% від оціночної вартості транспорту.
Як запевняють експерти автомобільного ринку, звичайних українців дані зміни не зачеплять, адже згідно до їй підрахунків, в середньому наші громадяни користується придбаним авто до п’яти років.

Друзі, а що Ви думаєте про введення даного податку на продаж авто? І як часто Ви змінюєте авто? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук