Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні будуть введені нові електронні акцизні марки на тютюн і алкоголь.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні будуть введені нові електронні акцизні марки на тютюн і алкоголь.

В Україні будуть введені нові електронні акцизні марки на тютюн і алкоголь.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, з 1 травня в Україні будуть введені нові електронні акцизні марки на тютюн і алкоголь.  Відповідні зміни прийняв Уряд 12 лютого, в той же час в країні запрацює й система «Електронна акцизна марка».

Що це означає?

Таким чином, Кабмін змінив положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів.  За допомогою нової системи «Електронна акцизна марка», всім звичні паперові акцизні марки видозміняться, на них з’являться два елементи: QR-код і штрих-код.

Якщо раніше виробники для одержання марок подавали паперові заявки, то тепер для отримання акцизних марок, перевірки сплати акцизу і звітності вони зможуть скористатися електронним кабінетом платника податків.

Для чого це потрібно?

Першочерговим завданням уряду було вирішити проблему з підробленими акцизними марками.  Тепер за допомогою штрих-коду і QR-коду, споживач самостійно зможе перевірити легальність походження алкогольних напоїв, шляхом сканування товару за допомогою смартфона.  Крім цього, такі зміни дозволять заощадити бізнесу і державі час і гроші.

Друзі, а що Ви думаєте, про новий вид акцизних марок?  Чи допоможе це дієво боротися з недобросовісними виробниками та викорінити підроблену продукцію з прилавків?  Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук