Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні будуть жорстко карати за підробку медпрепаратів.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні будуть жорстко карати за підробку медпрепаратів.

В Україні будуть жорстко карати за підробку медпрепаратів.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, в Україні будуть жорстко карати за підробку медпрепаратів. Відповідний закон № 1152-1 був прийнятий Парламентом цього тижня, та набери чинності після публікації його в парламентському виданні.

Що це означає?
Таким чином, Верховна Рада посилила кримінальну відповідальність за фальсифікацію ліків і поширення таких препаратів. Закон має внести зміни до ст. 321-1 Кримінального кодексу.
Як зауважують фахівці, так звані «фейкові» медпрепарати є загрозою для внутрішньої безпеки держави. 🚔Саме цьому, державні регуляторні та правоохоронні органи України мають скоординувати свої дії у боротьбі з цим явищем.

Які передбачені покарання?
1. Згідно з нормами закону, за виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут завідомо фальсифікованих лікарських засобів – обвинувачуваному загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
2. Від восьми до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна, можуть отримати особи, які повторно порушили відповідний закон.
3. Окрім цього, Законом передбачено, що якщо зазначені дії спричинили смерть людини або інші тяжкі наслідки, то винній особі загрожує довічне ув’язнення.

Друзі, а що Ви думаєте щодо посилення покарання за підробку ліків? Чи допоможе це ліквідувати або мінімізувати цю проблему? Поділіться Вашою думкою…

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук