Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні будуть жорстко штрафувати за неправдиві виклики в пожежну або поліцію.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні будуть жорстко штрафувати за неправдиві виклики в пожежну або поліцію.

В Україні будуть жорстко штрафувати за неправдиві виклики в пожежну або поліцію.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, зверніть увагу, що в Україні будуть жорстко штрафувати за неправдиві виклики в пожежну або поліцію та посилять відповідальність за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки.
Відповідні ініціативи запропонували на засіданні Уряду, та направили свій законопроект на розгляд до Парламенту.

Для чого це потрібно?
За словами Прем’єр міністра, Уряд планує посилити відповідальність та підвищити рівень правової і громадянської свідомості українців. Діючі штрафи доволі незначні, щоб дисциплінувати громадяни виконувати правила безпеки.

Які передбаченні штрафи?
1️⃣.Осіб, які зроблять завідомо неправдивий виклик поліції, швидкої допомоги або аварійних служб — штрафуватимуть від 3,4 тис. гривень до 10,2 тис. гривень.
2️⃣.Значно збільшать штрафи і за порушення вимог пожежної безпеки. Якщо раніше максимальний штраф був 170 гривень , то тепер він становитиме до 8,5 тис. гривень.
3️⃣.Зокрема Уряд пропонує встановити кримінальну відповідальність за порушення вимог техногенної безпеки, що призвело до аварії чи іншої небезпечної події з тяжкими наслідками.

Друзі, а як Ви вважаєте, чи допоможе підвищення штрафів зменшити кількість відповідних правопорушень? Поділіться вашою думкою…

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук