Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні введуть Е-права для водіїв.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні введуть Е-права для водіїв.

В Україні введуть Е-права для водіїв.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, на цьому тижні Міністерство цифровою трансформації України виступило з доволі цікавою пропозицією, перевести водійські права в електронний вигляд. Таким чином автолюбителі зможуть керувати авто без пластикових посвідчень водія і свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Коли планують ввести Е-права?
На урядовому засіданні було прийнято постанову, яка запускає впровадження Е-прав і техпаспортів, поки що в експериментальному вигляді. Чиновники вже працюють над спеціальним мобільним додатком «Дія», в який можна буде оцифрувати свої документи.

Для чого це потрібно?
Завдяки введенню Е-прав, чиновники планують вирішити проблему з забутими водійськими посвідченнями.
Згідно статистики патрульної поліції, у поточному році за відповідне порушення, поліцейські наклали штрафів більш ніж на 71 млн. грн., а це понад 160 тис. оштрафованих водіїв.

Як будуть виглядати Е-права та електронний техпаспорт?
У мобільному додатку буде сформований цифровий образ документів (відцифроване фото водія і все відомості з прав та свідоцтва про реєстрацію авто) з унікальним QR-кодом. Через додаток водій на телефоні повинен буде пред’явити QR-код поліцейському. Зчитавши QR-код, поліцейський перевірить дані про водія через єдину інформаційну систему МВС.

Друзі, а чи потрапляли Ви в таку ситуацію, коли забували права вдома? Та як Ви вважаєте, чи буду перехід на Е-права ефективним рішенням для водіїв «забудьків», чи ж наші громадяни все ж таки ще не готові до таких технологічних змін? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук