Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні врегулюють діяльність приватних детективів.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні врегулюють діяльність приватних детективів.

В Україні врегулюють діяльність приватних детективів.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, найближчим часом депутати планують врегулювати діяльність приватних детективів.  Парламентарії від партії більшості вже зареєстрували і подали на правоохоронний комітет відповідний законопроект №1228-1.  На сьогоднішній день детективна діяльність досі ніяк не врегульована на законодавчому рівні, хоча спроби і були.

Які правила пропишуть майбутнім приватним детективам?

У законопроекті №1228-1 визначено, що головним критерієм для заняття детективною діяльністю буде наявність ліцензії.  Що б отримати відповідний документ, який бажає стати детективом зобов’язаний буде звернутися в МВС.  Після отримання ліцензії сищиків занесуть в окремий реєстр.

Законопроект передбачає цілий ряд вимог до кандидатів.  Наприклад, детективом може бути тільки громадянин України, якому виповнився 21 рік.  Сищик повинен пройти спец підготовку з метою здійснення приватної детективної діяльності.  У кандидата повинен бути стаж роботи в оперативних підрозділах або органах досудового розслідування не менше 3-х років.

Що зможуть робити детективи?

  1.  Детективи зможуть здійснювати пошук, отримання, обробку та передачу інформації про осіб, об’єкти і події, в відповідність з договором, укладеного між замовником і детективом.  Дана діяльність не повинна заважати і суперечити способом і методам виконання роботи правоохоронних органів України.
  2. Все зібрані детективами докази та дані можуть бути використані в суді.
  3. Приватний детектив не може займати жодної посади в органах державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних або судових органах влади.

Друзі, а яка Ваша думка щодо діяльності приватних детективів в Україні? Чи буде користуватися дано послуга у громадян? Поділіться Вашою думкою…

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук