Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні врегулюють статус і функціонування крипто-валюти.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні врегулюють статус і функціонування крипто-валюти.

В Україні врегулюють статус і функціонування крипто-валюти.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, в Парламенті дедалі активніше обговорюють можливість прийняття закону, який врегулює статус і функціонування крипто-валюти в Україні. «За» також виступає і Міністерство цифрової трансформації, відповідно до їх прогнозів, процедуру «майнінгу» можуть повністю легалізувати, вже в найближчі декілька років.

Що хочуть зробити?
Легалізуючи кріпто-активи, чиновники планують залучити в Україну міжнародні кріпто-валютні біржі. Депутати внесуть зміни до Податкового кодексу, встановивши на законодавчому рівні що таке «майнінг», поняття «кріпто-актив» та інші.

Зміни також торкнуться і Закону України «про запобігання та протидію відмиванню коштів», в якому врахують діяльність по криптовалюті. ☝️А ось Міністерство цифрової трансформації пропонує напрацювати компромісний варіант ,щодо оподаткування в цій сфері. Та ввести технологію блокчейн в державні реєстри і виключити зловживання на ринку віртуальних активів.

Депутати від партії «Слуга Народу» обіцяють зареєструвати в Парламенті законопроект про токенізацію активів вже найближчим часом. Законопроект пропонують визначити як невідкладний для більш швидкого розгляду у Верховній Раді.

Друзі, а як Ви вважаєте, чи сприятиме легалізація крипто-активів збільшення економічного зростання України? Та чи стане Україна конкурентоспроможною на світовому ринку віртуальних активів, і фінансово привабливою для іноземних компанії та інвесторів. Поділіться Вашою думкою…

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук