Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні декриміналізована стаття щодо фіктивного підприємництва.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні декриміналізована стаття щодо фіктивного підприємництва.

В Україні декриміналізована стаття щодо фіктивного підприємництва.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, зверніть увагу, що в Україні було декриміналізована стаття щодо фіктивного підприємництва. На минулому тижні Парламент прийняв відповідний законопроект №1080 в цілому.

Для чого це потрібно?
Таким чином, чиновники планують убезпечити вітчизняний бізнес та скасувати статтю 205 ККУ. Як показала судова практика стаття 205 ККУ виявилася неефективною. Кількість обвинувальних вироків по цій статті, та сума сплачених штрафів були незначними. Але водночас з тим, відповідну статтю доволі часто податківці застосовували як інструмент тиску та унеможливлювали роботу бізнесу.

Зміни до статті 212, щодо ухилення від оподаткування.
Окрім декриміналізації статті про фіктивне підприємництво, прийнятий Закон піднімає в тричі нижню планку для притягнення до відповідальності за ст.212 ККУ. Якщо раніше для реєстрації кримінального провадження достатньо було 960 500 грн суми податкових донарахувань, то відтепер мінімальний поріг було збільшено до 2 881 500 грн. Парламентарі пояснюють таке підвищення тим, що це дозволить суттєво зменшити кількість кримінальних проваджень за ст. 212 ККУ щодо службових осіб платників податків.

Друзі, а яка Ваша думка, щодо скасування кримінальної статті за фіктивне підприємництво? Чи сприятимуть такі зміни чесній роботі підприємців? Та чи захистить держава бізнес від свавілля правоохоронних органів? Поділіться Вашою думкою…

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук