Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні запрацює нова соціальна служба.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні запрацює нова соціальна служба.

В Україні запрацює нова соціальна служба.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, з наступного року в Україні запрацює нова соціальна служба. Кабінет Міністрів прийняв відповідне положення про Державну соціальну службу України на минулому тижні.

Чим будуть займатися в новій службі?
Державна соцслужба — це орган влади, вектор їх роботи буде направлений на допомогу міністерству соцполітики аналізувати на ризик-орієнтованих підходах бюджетні кошти платників податків, які перерозподіляє міністерство на соціальні програми та виплати.

Пріоритетним завданням служби, стане перевірка місцевих органів соціального захисту, та виявлення правопорушень посадовцями. Фактично, на сьогоднішній день місцеві управління соцзахисту здійснюють перевірку самих себе, що унеможливлює її об’єктивність. А всі кошти, які повернуть до державної казни, будуть розподілятися на тих, хто дійсно їх потребує у вигляді соцдопомоги.

Також нещодавно, в Україні запустили новий сервіс, за допомогою якого громадяни зможуть відстежувати, хто і як розпоряджається державними коштами. Такий комплексний підхід стане цивілізованим і прогресивним інструментом для наведення порядку в соціальній сфері.

Друзі, а що Ви думаєте про створення нової соціальної служби? Чи буде вона ефективно працювати та боротися з такими ганебними явищами, як шахрайство та маніпуляція в даній сфері? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук