Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні запрацює нова соціальна служба.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні запрацює нова соціальна служба.

В Україні запрацює нова соціальна служба.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, з наступного року в Україні запрацює нова соціальна служба. Кабінет Міністрів прийняв відповідне положення про Державну соціальну службу України на минулому тижні.

Чим будуть займатися в новій службі?
Державна соцслужба — це орган влади, вектор їх роботи буде направлений на допомогу міністерству соцполітики аналізувати на ризик-орієнтованих підходах бюджетні кошти платників податків, які перерозподіляє міністерство на соціальні програми та виплати.

⚠️Пріоритетним завданням служби, стане перевірка місцевих органів соціального захисту, та виявлення правопорушень посадовцями. Фактично, на сьогоднішній день місцеві управління соцзахисту здійснюють перевірку самих себе, що унеможливлює її об’єктивність. А всі кошти, які повернуть до державної казни, будуть розподілятися на тих, хто дійсно їх потребує у вигляді соцдопомоги.

Також нещодавно, в Україні запустили новий сервіс, за допомогою якого громадяни зможуть відстежувати, хто і як розпоряджається державними коштами. Такий комплексний підхід стане цивілізованим і прогресивним інструментом для наведення порядку в соціальній сфері.

Друзі, а що Ви думаєте про створення нової соціальної служби? Чи буде вона ефективно працювати та боротися з такими ганебними явищами, як шахрайство та маніпуляція в даній сфері? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук