Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні запрацює система фінансової звітності в новому форматі XBRL.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні запрацює система фінансової звітності в новому форматі XBRL.

В Україні запрацює система фінансової звітності в новому форматі XBRL.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

З вісімнадцятого червня, в Україні розпочне свою роботу система фінансової звітності (СФЗ) в новому форматі XBRL. Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) вже звернулася до підприємств, та закликала їх до сьомого червня, направити всі необхідні дані.

Після отримання яких будуть розробленні електронні облікові записи в форматі XML. Це дозволить всім зацікавленим підприємствам, які розробляють звітність за європейськими стандартами, отримати можливість заздалегідь ознайомитись з усіма аспектами впровадження. Українські підприємства повинні повністю перейти на формат XBRL вже з першого січня 2020 року. Річну аудійовану звітність в новому форматі потрібно буде надати за поточний рік до 30 квітня 2020 року.

Нагадаємо, що перехід України на нову СФЗ в єдиному електронному форматі передбачений оновленим законом про бухгалтерський облік. Також, в період з четвертого по шосте червня, буде проведено тренінг для держустанов і регуляторів. В ході яких, посадовцям пояснюватимуть практичні моменти по роботі з форматом XBRL. В НКЦПФР переконані, що нова форма звітності дозволить нерезидентам краще розуміти український бізнес.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук