Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні запровадять електронні довіреності.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні запровадять електронні довіреності.

В Україні запровадять електронні довіреності.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, нещодавно Кабінет Міністрів виступив з ініціативою запровадити в Україні електронні довіреності. Відповідний законопроект Уряд вже підготував та в найближчі тижні його подадуть до Парламенту.

Що хочуть зробити?
Чиновники планують вводити електронну довіреність поступово, в декілька етапів. Спочатку, е-довіреність буде видаватись, як доповнення до паперової версії документа. І вже згодом, коли е-довіреність пройде «обкатку», електронний документ зможе функціонувати самостійно.
Довіреність видаватимуть: адвокатам для представництва в судах, на авто, нерухомість і т.д.

Як це буде відбуватися?
За словами Міністра кабінету міністрів, крім паперового бланка, заявнику зможуть видавати також і його електронну версію в форматі PDF-файлу з е-підписом нотаріуса. Саму ж е-довіреність планують відправляти на електронну пошту, пересилати в месенджери, або видавати її на флеш-носії.

Що це дасть?
Перш за все, е-довіреність — це оперативність та безпека. Е-довіреність стане в нагоді тим , хто банально немає часу, а передати документ потрібно терміново, наприклад до іншого населеного пункту. Окрім цього, файли з е-підписами є більш захищеними. Згідно статистики, чимала частина випадків рейдерства трапляються саме через підробку бланків довіреностей.

✍️Друзі, а що Ви думаєте про електронну довіреність? Чи зможе цей документ побороти рейдерство в нотаріальній сфері та убезпечити громадян від шахрайських дій? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук