Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні запустили новий онлайн-сервіс, який дозволить подавати заявки на ремонт поганих доріг та контролювати їх виконання.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні запустили новий онлайн-сервіс, який дозволить подавати заявки на ремонт поганих доріг та контролювати їх виконання.

В Україні запустили новий онлайн-сервіс, який дозволить подавати заявки на ремонт поганих доріг та контролювати їх виконання.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, в Україні запустили новий онлайн-сервіс, який дозволить подавати заявки на ремонт поганих доріг та контролювати їх виконання.
Відповідна послуга Укравтодору вже доступна за посиланням — https://map.ukravtodor.gov.ua/.

Що це означає?
Перейшовши за посиланням, Ви побачите інтерактивну онлайн мапу українських доріг, за допомогою якої можна вказати конкретну ділянку неякісної дороги і залишити свою скаргу по ній.

Як це працює?
Що б подати звернення або скаргу, Вам необхідно буде зареєструватися на сайті або ж увійти на нього за допомогою соціальної мережі Facebook або аккаунту GOOGLE.
Також громадяни зможуть прикріпити фото поганого ділянки дороги і відправити його як скаргу в агентство.
Інтерактивна карта передбачає 3 режиму: звернення до Укравтодор, ремонт та утримання доріг.

Для чого це потрібно?
Таким чином, українці зможуть швидше і ефективніше комунікувати з «Укравтодор» про існуючі проблеми, відстежувати рух техніки і роботу підрядників по утриманню шляхів.
Окрім цього, за допомогою онлайн-мапи громадяни будуть в курсі, які ділянки вже відремонтовані, які ремонтують зараз і які будуть в майбутньому .

Друзі , а що Ви думаєте про новий сервіс Укравтодору?
Чи вплине це хоч якось на вирішення проблем з неякісним покриттям доріг в Україні? Поділіться Вашою думкою…

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук