Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні збільшили річні ліміти граничного доходу ФОП-ам 1, 2 і 3-ї групи.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні збільшили річні ліміти граничного доходу ФОП-ам 1, 2 і 3-ї групи.

В Україні збільшили річні ліміти граничного доходу ФОП-ам 1, 2 і 3-ї групи.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, на минулому тижні Парламент вирішив підняти річні ліміти граничного доходу ФОП-ам 1, 2 і 3-ї групи. Дана зміна міститься в прийнятому документі №1210. Окрім цього слуги народу внесли зміни й в адміністрування податків.

Що зміниться?
Якщо раніше річні ліміти Фоп-ів становили 0,3 млн. , 1,5 млн. і 5 млн. грн то після внесення змін ліміти складуть 1 млн. ( 1 група) , 5 млн. (друга) і 7 млн. (третя) гривень на рік відповідно.

З чим це пов’язано?
Парламентарії вважають, що розмір лімітів для Фоп-ів, який діяв, давно не відповідає реальному стану економіки і повинен був бути проіндексований.

Яких змін чекати ще?
У прийнятих документах визначені вимоги до правильності рішення контролюючих органів про накладення штрафів. ⭕️Також Законом закріплено перелік податкових правопорушень контролюючих органів і закріплена матеріальна відповідальність органу за неправомірні дії його посадових осіб.

Що скасують?

  1. скасовано пільги по платі за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території населених пунктів на лінії зіткнення;
  2. органам місцевого самоврядування скасували обов’язок щорічно приймати рішення про встановлення місцевих податків і зборів.

Друзі, а що Ви думаєте про підвищення річних лімітів для Фоп-ів? І чого очікувати від нових змін в адмініструванні податків? Поділіться Вашою думкою…

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук