Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні змінять процедуру видачі автономерів.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні змінять процедуру видачі автономерів.

В Україні змінять процедуру видачі автономерів.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, зверніть увагу, що найближчим часом в Україні змінять процедуру видачі автономерів. Відповідний законопроект був розроблений МВС і вже доступний для ознайомлення на сайті відомства. Зокрема документ передбачає, що номери перестануть видавати в сервісних центрах МВС, а замовлення і оплату держзнака водії будуть здійснювати самостійно.

З чим це пов’язано?
Як показала практика, централізована закупівля автономерів досить витратна для бюджету. Навіть при тому, що власник при реєстрації свого авто сплачував повну вартість комплекту, усі інші логістичні витрати лягали на державу та створювали непотрібний клопіт .

Таким чином, відмовившись від монопольного права на виготовлення держзнаків, чиновники пропонують дати можливість виробляти автономери приватним компаніям. Компанії внесуть до спеціального реєстру і стануть вести облік всіх вироблених ними держзнаків, з метою щоб у МВС могли відстежити, хто саме виготовив той чи інший номер.

Як це буде працювати?
Сервісні центри МВС під час реєстрації будуть присвоювати номер реєструється автомобілю. Після чого людина з уже відомими даними держзнака самостійно звернеться в одну з уповноважених організацій для його виготовлення.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день, комплект з двох стандартних номерів в сервісному центрі МВС коштує 178,2 грн. Чи встановлять чиновники граничну ціну на держзнаки для приватних компанії поки що невідомо.

Друзі, а що Ви думаєте з цього приводу? Та чи не будуть приватні компанії накручувати необ’єктивну ціну за виготовлення автономерів? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук