Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні з’явитися новий державний орган — Офіс фінансового контролю. 

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні з’явитися новий державний орган — Офіс фінансового контролю. 

В Україні з’явитися новий державний орган — Офіс фінансового контролю. 

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, зверніть увагу, що в Україні з’явитися новий державний орган — Офіс фінансового контролю.  Відповідне рішення прийняв Уряд на минулому тижні.  Таким чином, чиновники вирішили замінити Державну аудиторську службу, яка передасть новому Офісу своє майно і функції.

З чим це пов’язано?

️ Варто нагадати, що ще в 2015 році Кабмін реорганізував Державну фінансову інспекцію в Державну аудиторську службу.  А в 2019 році Держаудитслужбу повернули під керівництво Мінфіну.  Тоді ж і було прийнято рішення реформувати цю службу.

Що будуть реформувати?

Уряд планує створити невеликий, але дуже потужний орган фінансового інспектування та аудиту з акцентом на державні компанії та місцеві бюджети. Зміни торкнуться й кількості працівників, очікується істотне скорочення штату Держаудитслужби, майже на тридцять відсотків, до 400 осіб.

Чим будуть займатися?

За словами Прем’єр Міністра України, новий Офіс фінансового контролю, покликаний захистити громадян та добросовісний бізнес від фінансового шахрайства.  Прем’єр запевнив, що Україна як держава стане передбачуваною та надійною в розпорядженні державними фінансами.

✍️Друзі, а що Ви думаєте про реформування Держаудитслужби?  Чи зможе новий орган ефективно виконувати свої функції та захистити українців від фінансового шахрайства?  Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук