Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні з’явиться можливість оплачувати штрафи за ПДР через мобільний телефон.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні з’явиться можливість оплачувати штрафи за ПДР через мобільний телефон.

В Україні з’явиться можливість оплачувати штрафи за ПДР через мобільний телефон.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, найближчим часом в Україні з’явиться можливість оплачувати штрафи за ПДР через мобільний телефон.  Ще в кінці минулого року ми писали про запуск нового онлайн-сервісу для автомобілістів «Дiя», в який додадуть ще й оплату штрафів онлайн.

Як це буде працювати?

Якщо водій (зареєстрований в додатку «Дiя») порушить правила дорожнього руху, то отримає одразу push-повідомлення на смартфон, в якому його повідомлять про штраф.  Далі скориставшись послугами нового сервісу, водій зможе перевірити наявність штрафу та одразу ж оплатити його онлайн.

Зверніть увагу, що сьогодні також можна оплатити штраф онлайн в електронному кабінеті водія.

Про які штрафи повідомлять через додаток «Дiя»?

В додаток потраплятимуть штрафи, виписані прямо на місці зупинки водія;

Окрім цього, «Дія» буде повідомляти про штрафи за правопорушення, зафіксовані в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки.

Зараз отримати інформацію про адміністративні порушення та сплатити штраф за них можна в електронному кабінеті водія.

Нагадаємо, що за допомогою програми «Дія», водії зможуть пред’являти правоохоронцям документи, скориставшись своїм мобільним телефоном. Поліцейські патрульної служби за допомогою спеціальних планшетів будуть сканувати QR-код на правах.

По QR-коду можна буде перевірити, чи є водій власником авто та чи є у нього взагалі права. Окрім того, за допомогою цього додатка можна буде перевірити справжність документів, а також — термін їх дії.

Друзі, а як Ви гадаєте, чи буде актуальної та зручною дана функція оплати штрафів? Та чи встигли Ви зареєструватись на пробне тестування додатку «Дiя»? Поділіться Вашою думкою…

 

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук