Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні з 2019 року бізнес вперше буде подавати новий вид звіту.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні з 2019 року бізнес вперше буде подавати новий вид звіту.

В Україні з 2019 року бізнес вперше буде подавати новий вид звіту.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

В Україні з 2019 року бізнес вперше буде подавати новий вид звіту. Звіт складається з двох частин. Першу частину «звіт про управління» необхідно було подати до 27 лютого,а другу частину «консолідований звіт про управління» компанії необхідно буде надати до 15 квітня. Такі нововведення були запровадженні в рамках асоціації з Європейським союзом та в 2017р. внесені зміни Парламентом в закон «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність».

В звіті повинна міститися фінансова інформація, яка характеризує стан і перспективи розвитку підприємства і розкриває основні ризики і невизначеності діяльності. Мета звіту зібрати дані, які неможливо виділити з фінансових звітів, щоб користувач міг отримати правдиве уявлення про розвиток і результати діяльності підприємства.

Звіти повинні готувати підприємства великого та середнього бізнесу, причому останнім дозволено розкривати тільки фінансову інформацію. Згідно з європейськими нормами, під визначення середнього та великого бізнесу потрапляють підприємства, які в рік напередодні звітного відповідають двом з трьох критеріїв. Якщо балансова вартість активів становить від 4 млн. євро для середніх, та від 20 млн. євро для великих підприємств . Чистий дохід від реалізації для середнього бізнесу має складати від 8 млн. євро для великих — від 40 млн. євро. Кількість співробітників для середнього бізнесу — від 50 осіб, велий — від 250 осіб.
Подавати звіт в державні органи не потрібно. Його необхідно надавати «користувачам фінансової звітності». У разі планової або позапланової перевірки якщо звіти будуть відсутні — ревізори мають право накласти штраф в 510 грн. або 1020грн.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук