Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні можуть звільнити ФОП-ів, які одночасно ведуть професійну діяльність — двічі платити ЄСВ.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні можуть звільнити ФОП-ів, які одночасно ведуть професійну діяльність — двічі платити ЄСВ.

В Україні можуть звільнити ФОП-ів, які одночасно ведуть професійну діяльність — двічі платити ЄСВ.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, вже найближчим часом в Україні можуть звільнити ФОП-ів, які одночасно ведуть професійну діяльність — двічі платити єдиний соціальний внесок (далі ЄСВ). Відповідний законопроект №2166 вже зареєстрований в Парламенті.

Що хочуть змінити?
1.Документом пропонується внести зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та виключити з нього норму, за якою вищезгадані підприємці повинні були платити мінімальний ЄСВ. Доволі часто, підприємці, які працевлаштувалися, змушені були закривати свій ФОП або ж продовжувати платити ЄСВ, не маючи доходу від підприємницької діяльності. 2.Також податковий комітет ВР в поданому документі пропонує звільнити від сплати ЄСВ — пенсіонерів. Таким чином, чиновники хочуть стимулювати пенсіонерів офіційно вести професійну діяльність.

Що це дасть?
Якщо ж Закон приймуть, то це дозволить істотно знизити податкове навантаження на деякі категорії ФОП. Це стосуватиметься так званих «сплячих» ФОП-ів, які не отримують доходів. ФОП-и пенсіонери, які ведуть професійну діяльність. А також ФОП-ів, які одночасно є ФОП-ами, ведуть свою професійну діяльність та отримують від неї дохід.

Друзі, а що Ви думаєте щодо таких змін, чи стикалися Ви з подвійною сплатою ЄСВ? Чи допоможе це ліквідувати дискримінацію серед цілого кола платників ЄСВ? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук