Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні планують ввести адміністративний арешт за водіння автомобіля в стані алкогольного сп’яніння.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні планують ввести адміністративний арешт за водіння автомобіля в стані алкогольного сп’яніння.

В Україні планують ввести адміністративний арешт за водіння автомобіля в стані алкогольного сп’яніння.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, в Міністерстві Внутрішніх Справ виступили з пропозицією ввести адміністративний арешт за водіння автомобіля в стані алкогольного сп’яніння. Окрім цього, чиновники хочуть посилити покарання шляхом підвищення штрафів для таких водіїв. За словами заступника міністра внутрішніх справ, законопроект подадуть до Верховної Ради вже в найближчі тижні.

Що це означає?
У випадки прийняття законопроекту, норму про відповідальність за дане правопорушення повернуть з Кримінального кодексу до Адміністративного кодексу.
Які будуть передбачені покарання?
1. За перше порушення керування авто в нетверезому вигляді, передбачений адміністративний штраф або арешт на п’ять днів. Покарання буде залежати від грубості порушення правил дорожнього руху. 🚔Якщо громадянин у нетверезому стані зупинився на знак поліцейського патрульної служби, то суд може визначити йому штраф.
2. За повторне правопорушення, водія заарештують від десяти до п’ятнадцяти днів.

Нагадаємо, що в 2018 році Парламент прийняв закон, який відносить це діяння до кримінального проступку (покарання — штраф 17-34 тис. грн і заборона керувати транспортом до трьох років, а при повторному порушенні — до 51 тис. грн із забороною керування від 2 до 3 років).
Заступник міністра МВС вважає, що це не поліпшить попередження проблем. Навпаки, це може створити ситуацію, яка унеможливить повноцінну роботу патрульної поліції, та заблокує її.

Друзі, а що Ви думаєте з приводу цих змін? Чи потрібно переносити відповідальність за керування авто в нетверезому стані до Адміністративного кодексу? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук