Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні планують вирішити проблему зловживань ФОП щодо ухилянь від сплати податків.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні планують вирішити проблему зловживань ФОП щодо ухилянь від сплати податків.

В Україні планують вирішити проблему зловживань ФОП щодо ухилянь від сплати податків.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, зверніть увагу, що вже найближчим часом в Україні планують вирішити проблему зловживань ФОП щодо ухилянь від сплати податків.

У чому полягає проблема?
На сьогоднішній день максимальний річний ліміт доходу для ФОП становить п’ять мільйонів гривень. Однак, за словами чиновників, фізособи підприємці суттєво перевищують ліміти своєї діяльності на день. Що так чи інакше призводить до ухилення від оподаткування.
Чиновники хочуть зосередитися на вирішенні та викоріненні проблеми з тими ФОП, яких залучають великі компанії чи підприємства, з метою не платити податки.

Що планують зробити?
Команда Президента розглядає можливість припинити зловживання у цій сфері, з одного боку, вони хочуть забезпечити можливість підприємцям працювати на цій податковій системі, а з іншого — виключити ухилення від оподаткування.
Для цього необхідно Парламенту внести відповідний законопроект та проголосувати за зміни в податкове законодавство, щоб не породжувати низку податкових спорів та непорозумінь.

В «Слузі народу» декларують послідовно захищати спрощену систему оподаткування та створювати прозорі умови роботи для фізосіб підприємців й надалі. Відповідні ініціативи заплановано розглянути вже на найближчих парламентських засіданнях. Нагадаємо, що Верховна Рада проведе перше засідання двадцять дев’ятого серпня.

Друзі, а як Ви вважаєте, чи зможуть чиновники викорінити податкові схеми ФОП та зробити не можливим ухилитися від оподаткування?

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук