Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні планують врегулювати ринок орендного житла.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні планують врегулювати ринок орендного житла.

В Україні планують врегулювати ринок орендного житла.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, всі хто орендує або здає житло, зверніть увагу, що незабаром в Україні планують врегулювати ринок орендного житла. Відповідний законопроект був розроблений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Крім врегулювання ринку, чиновники хочуть визначити чіткий та зрозумілий механізм взаємодії між всіма його учасниками. У Міністерстві повідомляють, що на сьогоднішній день в Україні близько дев’яноста відсотків орендного житла перебуває в тіні, а тому в край необхідно цю ситуацію міняти якомога швидше. А тому, ефективне впровадження такого ринку має всі шанси суттєво вплинути на зниження орендної плати.

Крім цього чиновники запевняють, що даний законопроект буде сприяти залученню нових інвестицій в цю сферу. В свою чергу інвестиції суттєво будуть сприяти більш інтенсивному розвитку житлового будівництва та галузі в цілому.

Поки що Міністерство опрацьовує три напрямки орендного житла. Це напрямок муніципального орендного житла яким хочуть забезпечити молоді родини та працівників бюджетних та соціальних сфер. Другий напрямок — це орендне житло , яке знаходяться на балансі центральних органів державної влади. Третій напрямок — це комерційне орендне житло. яке будуватимуть приватні компанії, і здаватимуть в оренду. Друзі, а як Ви вважаєте, чи зможуть такі ініціативи ефективно, швидко та прозоро легалізувати ринок орендного житла та створити справедливі правила у цьому сигменті?

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук