Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні планують змінити порядок реєстрації, зняття з обліку та перереєстрації автомобілів.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні планують змінити порядок реєстрації, зняття з обліку та перереєстрації автомобілів.

В Україні планують змінити порядок реєстрації, зняття з обліку та перереєстрації автомобілів.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Власники авто, зверніть увагу, що в Україні планують змінити порядок реєстрації, зняття з обліку та перереєстрації автомобілів. Відповідні зміни були ініційовані МВС. На веб-сайті Кабінету Міністрів вже можна ознайомитися з проектом цієї постанови.

Що хочуть змінити?

1. Чиновники хочуть повернути діюче до 2015 року повноцінне дослідження номерів кузова і двигуна на предмет їх автентичності.
2. Обов’язки щодо здійснення цієї процедури будуть покладені виключно на експертів самого МВС.
3. Також експерти будуть перевіряти дані автомобіля і його власника по ряду реєстрів і баз. Перевіряти інформацію будуть в єдиному держреєстрі транспортних засобів , у базі даних розшукуваних автомобілів, в базах Інтерполу і в держреєстрі обтяжень рухомого майна.
4. Виняток на перевірку зроблять тільки для тих автівок, які були придбані з салону і проходять реєстрацію перший раз.

Для чого це потрібно і в чому полягає проблема?

У МВС стурбовані кількістю випадків, коли зловмисники здійснюють «перебивання номерів» на викрадених автівках, а потім продають їх нічого не підозрюючим українцям. Так піком крадіжок автівок став 2016 рік, коли було вкрадено 12 188 автомобілів. Статистика МВС за минулий рік показує, що ця тенденція скоротилася майже вдвічі. Однак якщо порівнювати з роками, коли діяла обов’язкова вимога проводити повноцінну експертизу, таких випадків було зафіксовано набагато менше(2011 рік 4682 угонів)

Друзі, а як Ви вважаєте, запропоновані зміни МВС допоможуть зменшити кількість крадених авто і убезпечити наших громадян від їх придбання?

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук