Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні планують змінити порядок та розміри штрафних санкцій за порушення підприємцями касової дисципліни

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні планують змінити порядок та розміри штрафних санкцій за порушення підприємцями касової дисципліни

В Україні планують змінити порядок та розміри штрафних санкцій за порушення підприємцями касової дисципліни

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Фінансовий комітет Верховної Ради, вніс до парламенту проект постанови, якою рекомендує парламентаріям проголосувати за зміну порядку і розмірів штрафних санкцій за порушення підприємцями касової дисципліни.

Нагадаємо, що законопроект, був поданий ще в кінці 2018 року, він пропонує істотно скоротити розмір штрафів за перевищення ліміту готівки в касі, а також за неоприбутковані або оприбутковану невчасно готівку.Для цього, впевнені автори проекту №9451, насамперед слід скасувати старий президентський указ, який ще в червні 1995 року встановив жорсткі санкції за такі правопорушення: 200% від понадлімітної суми за перевищення встановленого ліміту каси. І п’ятикратний штраф за неоприбутковані готівку.

Депутати впевнені, що в поточних реаліях таке суворе покарання абсолютно непотрібно, оскільки частка готівкових операцій з кожним роком все скорочується і вже впала до 9,8% від ВВП. Зокрема депутати пропонують зменшити штраф до 100% від понадлімітної суми за перевищення встановленого ліміту каси. Встановити дворазовий штраф за неоприбутковані готівку. Штраф у 25% за порушення строків використання виданої під звіт готівки. 100% за видачу готівки без касового ордера (за винятком операцій, що проводяться із застосуванням РРО).

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук