Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні планують зобов’язати водіїв отримувати додаткові права.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні планують зобов’язати водіїв отримувати додаткові права.

В Україні планують зобов’язати водіїв отримувати додаткові права.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, зверніть увагу, що в Україні планують зобов’язати водіїв отримувати додаткові права. Щоправда поширюватися це буде не всіх, а тільки на професійних водіїв. Проект наказу вчора був оприлюднений на сайті Міністерства інфраструктури, а прийняти його можуть вже через місяць.

Що хочуть зробити?
У випадку прийняття даного документа, всі водії маршрутних таксі, автобусів і тролейбусів, а також вантажівок повинні будуть отримувати додаткові права — свідоцтво професійної компетентності водія. Без цього документа перевізник не зможе випускати транспорт на рейс.

Для початку чиновники мають намір запустити в Україні нову екзаменаційну систему і мережу навчальних центрів. З тим, щоб почати видавати водіям спеціальні картки, що підтверджують їх професіоналізм. Термін дії такого посвідчення складе 5 років. Після закінчення його терміну водій повинен буде пройти курси повторно і отримати нове посвідчення.

Всього заплановано три види навчальних курсів:
1.Початкові — 280 годин (категорії С, СЕ, D, DE);
2.Початкові-укорочені — 140 годин (категорії С1, С1Е, D1, D1E, а також досвідчені водії С, СЕ, D, DE);
3.Регулярні — 35 годин (водії, що раніше пройшли навчання за основними програмами).

Цікавим є також і те, що в навчання водіїв, окрім базових знань про облаштування автотранспорту, включать модулі по економії палива, правильності завантаження/розвантаження, психологічної та медичної допомоги пасажирам.

Друзі, а як Ви вважаєте, чи повинен професійний водій підтверджувати свою кваліфікацію і проходити навчання кожні п’ять років? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук