Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні планують кардинально переписати правила виплат за полісами обов’язкового автострахування.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні планують кардинально переписати правила виплат за полісами обов’язкового автострахування.

В Україні планують кардинально переписати правила виплат за полісами обов’язкового автострахування.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

В Україні планують кардинально переписати правила виплат за полісами обов’язкового автострахування. Відповідний законопроект № 10196 «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» був поданий до Парламенту 29 березня.
Даним документом страховикам хочуть заборонити брати з водіїв франшизу (частина збитку, яку повинен покрити сам клієнт), враховувати знос авто при визначенні розміру виплат, а також в цілому швидше виплачувати клієнтам компенсації.

Законопроектом пропонують також скоротити термін для прийняття рішення про виплату або відмову до 10 днів. А також планують ввести поняття «спрощеної процедури»: якщо страхова компанія зможе протягом тих же 10 днів досягти з потерпілим згоди про розмір і спосіб виплати. Законопроект наполягає на забороні практики брати з винуватців аварій франшизу. Всі 100% збитку (в рамках встановленого ліміту відповідальності) повинні виплачувати страховики.

Ліміт страхової суми даним законопроектом запропоновано встановити таким чином — з 1 січня 2020 року на рівні 1 млн. грн. на одного потерпілого і 20 млн. грн. на один страховий випадок незалежно від кількості потерпілих. Потім планується, що ліміт щороку підвищуватиметься, поки не досягне до 2025 року відмітки в 20 млн. грн. і 100 млн. грн. відповідно.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук