Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні планують створити Державну житлово-комунальну інспекцію.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні планують створити Державну житлово-комунальну інспекцію.

В Україні планують створити Державну житлово-комунальну інспекцію.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, всі у кого виникали суперечки з постачальниками комунальних послуг, зверніть увагу, що найближчим часом в Україні планують створити Державну житлово-комунальну інспекцію. Фактично після того як була скасована житлово-комунальна інспекція в 2011 році, в Україні був відсутній центральний орган, який здійснював би державний контроль у сфері ЖКГ.

До сьогоднішнього дня українці так і не мають чіткого розуміння, куди направляти свої скарги. У більшості випадків вони адресують їх керівництву комунального підприємства, яке ці ж послуги і надає.

Ефект від таких дій практично нульовий і з метою вирішити дане питання, Міністерство регіонального будівництва запропонувало проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного контролю (нагляду) у сфері житлово-комунального господарства».

На думку чиновників, поява нового контролера підвищить якість житлово-комунальних послуг і буде контролюватися обґрунтованість тарифів, також контролер зможе накладати штрафи за порушення відповідних норм цього закону.

Споживачі ж отримають орган, куди можна буде звернутися в разі порушення їх прав в сфері ЖКГ. За задумом авторів законопроекту, інспекція повинна стати незалежним арбітром у вирішенні відповідних спорів.

Друзі, а як Ви думаєте, чи вийде ЖКГ-інспекції ефективно та правомірно виконувати контроль над тим, щоб і споживачі, і постачальники житлово-комунальних послуг, дотримувалися вимог законів, нормативів, стандартів, а також укладених між ними договорів про обслуговування?

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук