Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні планують суттєво змінити процедуру введення будинків в експлуатацію.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні планують суттєво змінити процедуру введення будинків в експлуатацію.

В Україні планують суттєво змінити процедуру введення будинків в експлуатацію.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, в Україні планують суттєво змінити процедуру введення будинків в експлуатацію. З такою пропозицією виступили в Мінрегіонбуді, розробивши відповідний законопроект.

Що хочуть змінити?
Чиновники планують автоматизувати процес включення до Реєстру будівельної діяльності документів, необхідних для прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, що відносяться до класу об’єктів з середніми (СС2-житлові будинки до 100 метрів заввишки ) або значними (СС3 ) наслідками.

Що це дасть?
1️⃣. Завдяки автоматизованому процесу — об’єкти значно швидше будуть прийняті в експлуатацію.
2️⃣. Буде мінімізована корупційну складову даної процедури, чиновники просто не зможуть затягувати видачу будівельних документів.

Які терміни?
Документом передбачено, що термін реєстрації декларації про готовність об’єкта буде зменшений до п’яти робочих днів(сьогодні це 10 днів). Після реєстрації, орган державного архітектурно-будівельного контролю, протягом десяти днів зобов’язаний провести інспекцію об’єкта декларування. Інспекцію будуть проводити з обов’язковою фото-і відеофіксацією об’єкта та занесенням відповідної інформації до Реєстру будівельної діяльності. За результатами перевірки, буде вирішено — підписати чи відмовити у підписанні відповідної декларації та присвоєння відповідного номера.

Для чого це потрібно?
Спрощення процедури введення об’єкта в експлуатацію, що дасть можливість громадянам отримати точну інформацію про реальному часі здачі об’єкта інвестування. Друзі, а як Ви вважаєте, автоматизація даного процесу буде сприяти прискоренню введення об’єкта в експлуатацію та чи допоможе це нівелювати корупційні ризики в будівництві? Поділіться Вашою думкою…

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук