Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

В Україні посилять покарання за незаконні дії з платіжними картками.

картками

В Україні посилять покарання за незаконні дії з платіжними картками та електронними грошима. Відповідний Законопроект №3783 Парламент прийняв у першому читанні.

Що це означає?

Документ передбачає покарання за підробку платіжних карток чи інших засобів доступу до банківських рахунків, е-грошей. За такі порушення планують штрафувати від 5 тис. до 10. тис. НМДГ (85 тис. — 170 тис. грн), або обмеження волі на строк до 3-х років. Якщо такі махінації здійснила організована група або посадова особа, використавши своє службове становище, чи завдавши шкоди в особливо великому розмірі – штраф від 20 тис. до 40 тис. НМДГ (340 тис. — 680 тис. грн.), або позбавленням волі на строк від 5-ти до 7-ми років з конфіскацією майна.

Істотна шкода.

В документі зазначено, що істотною шкодою вважається:

  • шкода, яка в 100 і більше разів перевищує НМДГ;
  • шкода у великому розмірі – якщо її сума у 250 і більше разів перевищує НМДГ;
  • шкода в особливо великому розмірі – якщо її сума у 600 і більше разів перевищує НМДГ.

Зверніть також увагу, що Законопроектом №3782 планують посилити відповідальність за внесення в документи, які подаються для проведення держреєстрації юрособи або ФОП завідомо неправдивих відомостей. Такі дії каратимуться штрафом від 5 тис. до 10 тис. НМДГ (85 тис. -170 тис. грн), або арештом на строк від 3-х до 6-ти місяців, або обмеженням волі на строк до 3-х років.

Друзі, а що Ви думаєте про такі покарання за махінації з банківськими картками? Поділіться Вашою думкою…

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук