Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні посилять рівень безпеки даних держреєстру прав.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні посилять рівень безпеки даних держреєстру прав.

В Україні посилять рівень безпеки даних держреєстру прав.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, в Україні посилять рівень безпеки даних держреєстру прав. У зв’язку з чим, для держреєстраторів прав з нерухомості (далі держреєстраторів) та нотаріусів, в Україні вводитися нова функція додаткової аутентифікації.

Для чого це потрібно?
Таким чином, чиновники планують боротися зі зловживаннями при проведенні реєстраційних дій у випадках несанкціонованого втручання у роботу нотаріуса або держреєстратора.

Як це працюватиме?
1️⃣. Нотаріусу або держреєстратору недостатньо буде одного кваліфікованого електронного підпису для реєстраційної дії. Окрім неї, вони повинні будуть підтвердити своє рішення за допомогою Google-ідентифікації.
2️⃣. Для цього користувач повинен завантажити відповідний «софт» на свій телефон або планшет. Куди згодом і буде надіслано одноразовий код для підтвердження додаткової ідентифікації.

Чи це вже працює?
За словами заступника міністра юстиції з питань держреєстрації, підключення до послуги додаткової ідентифікації, поки що здійснюється за бажанням нотаріусів та держреєстраторів. ‼️Однак найближчим часом — стане обов’язковою для всіх. Отримати доступ до послуги можна шляхом подачі заяви в ДП «НАІС».

Друзі, а як Ви вважаєте, чи допоможе це посилити рівень захищеності даних з держреєстру прав? Поділіться Вашою думкою

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук