Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні скасували збір за довідку для купівлі та продажу об’єктів нерухомості.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні скасували збір за довідку для купівлі та продажу об’єктів нерухомості.

В Україні скасували збір за довідку для купівлі та продажу об’єктів нерухомості.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, на минулому тижні депутати скасували збір за довідку для купівлі та продажу об’єктів нерухомості.  Відповідний Законопроект №2047-д, який ліквідує схеми в сфері нерухомості був прийнятий п’ятого грудня.

Що це означає?

Таким чином, з першого січня 2020 року в Україні запрацює нова автоматична модель оцінки майна.  Після того, як документ набере чинності — отримувати дані про вартість можна буде в модулі Фонду держмайна.

Документ також передбачає безкоштовний доступ, внесення та перевірку інформації до Єдиної бази на безоплатній основі.

Як було раніше?

Раніше при купівлі або продажу нерухомості кожна фізособа приносила до нотаріуса довідку оцінки вартості нерухомості з єдиної бази.  На сьогоднішній день, така довідка коштує від 500 до 1800 грн.

Також документом передбачено норму, згідно з якою плата за реєстрацію звіту про оцінку майна повинна становити 10% від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Друзі, а що Ви думаєте про такі зміни?  Чи дозволить це позбутися майданчиків-посередників при оцінці майна та спростити процес оцінки майна перед його продажем?  Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук