Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні скасують документ на згоду, щодо обробки персональних даних.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні скасують документ на згоду, щодо обробки персональних даних.

В Україні скасують документ на згоду, щодо обробки персональних даних.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, зверніть увагу, що в Україні скасують документ на згоду, щодо обробки персональних даних. Таке рішення прийняв Кабмін, та рекомендував Верховній Раді змінити відповідний документ.

Для чого це потрібно?
За словами Міністра Кабінету міністрів, документ «Згода на обробку персональних даних» насправді нікого ні від чого не захищає, Україні потрібно просто позбутися від нього. До того ж, цей документ вимагають не тільки в державних організаціях, але і в приватному бізнесі. ☝️Чиновники вважають, що скасування згоди допоможе убезпечити українців від того, як багато організацій халатно обходяться з їх персональними даними.

Що будуть робити?
Наразі Уряд працює над тим, щоб поступово позбавляти країну від бюрократії і першим кроком стане скасування документа «Згода на обробку персональних даних», який створювався за прикладом схожого закону, що існує в європейських країнах.
У випадки прийняття закону, даний документ почнуть прибирати з усіх бюджетних організацій. Не забудуть і про бізнес, його також навчать, як не «плодити» зайву бюрократію.
Друзі, а як часто Ви, в своєму бізнесі використовуєте документ на згоду обробки персональних даних? Чи потрібен такий документ або це лише непотрібна формальність для підстраховки? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук