Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

В Україні стартувала масштабна кампанія щодо детінізації зайнятості в будівельній галузі.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > В Україні стартувала масштабна кампанія щодо детінізації зайнятості в будівельній галузі.

В Україні стартувала масштабна кампанія щодо детінізації зайнятості в будівельній галузі.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, а особливо ті, хто займається будівельним бізнесом, зверніть увагу, що з учорашнього дня в Україні стартувала масштабна кампанія щодо детінізації зайнятості в будівельній галузі.
Про це повідомляють на офіційному веб-сайті Держпраці.

З чим це пов’язано?
За даними Держпраці за перші 6 місяців 2019 року – майже 600 тисяч, від усього неформально зайнятого населення працювали саме в сфері будівництва.
Таким чином, чиновники планують в найкоротші строки навести порядок у відповідній галузі.
Раніше такі перевірки вже проходили у сфері торгівлі товарами та послугами.

Що, де, коли?
Перевірки пройдуть у декілька етапів.
1️⃣. На першому етапі (до двадцятого березня) інспектори з праці будуть проводити інформаційні заходи, в ході яких вони роз’яснять роботодавцям та працівникам переваги офіційного працевлаштування, та які можуть бути ризики не задекларованої праці.
2️⃣.На другому етапі (з 30 березня по 30 квітня), безпосередньо пройдуть інспекційні відвідування суб’єктів господарювання.

Зверніть також увагу, що з нового року, відповідно до постанови Кабміну №1132 від 4.12.19 р. — змінено порядок перевірок Держпраці. Підставами для проведення перевірки організації на наявність порушення трудового законодавства може стати: звернення співробітника цієї установи в територіальне відділення Держпраці, або інформація в ЗМІ, що дає привід підозрювати роботодавця грубе порушення чинного трудового законодавства.

Друзі, а що Ви думаєте про майбутні перевірки в будівельній сфері? Чи зможуть інспектори з праці навести тут порядок та провести ефективну детінізацію? Поділіться Вашою думкою…

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук