Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Депутати планують скасувати оподаткування доходів з депозитних вкладів українців.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Депутати планують скасувати оподаткування доходів з депозитних вкладів українців.

Депутати планують скасувати оподаткування доходів з депозитних вкладів українців.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, найближчим часом депутати планують скасувати оподаткування доходів з депозитних вкладів українців.  Законопроект №2422 вже зареєстрований в Парламенті.

Для чого це потрібно?

За словами автора Закону, сьогодні в Україні довіра до банківської системи дуже низька. Для того б хоч якось залучити кошти на депозити, банки встановлюються високі процентні ставки, і ця проблема тільки загострюється оподаткуванням доходів.

Діючі податки на відсотки, які начисляють на суму депозиту, відлякують українців та зводять нанівець сам сенс подібних капіталовкладень.  Українці просто не хочуть нести гроші в банк, та вважають за краще зберігати їх вдома.

Що пропонують?

Законопроект передбачає нульовий податок «для процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок, вклад (депозит) в кредитних спілках та процентний або дисконтний дохід за іменним ощадним (депозитним) сертифікатом».

Нагадаємо, що з 2017 року основна ставка податку на доходи з депозиту — встановлено на рівні 18%.  Окрім того, кожен вкладник зобов’язаний сплатити ще 1,5% військового збору (цей збір також планують скасувати, відповідний документ вже зареєстрований в ВР).

Чиновники не виключають, що скасування відповідного податку, може вплинути і на зниження ставок на кредити, тому що дозволить банкам понизити відсотки та на більш вигідних умовах отримувати кошти від вкладників.

Друзі, а що Ви думаєте щодо таких змін?  Чи допоможе це залучити кошти громадян і зміцнити довіру до банківської системи в Україні?  Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук