Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Державна митна служба пропонує криміналізувати нелегальне ввезення підакцизних товарів.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Державна митна служба пропонує криміналізувати нелегальне ввезення підакцизних товарів.

Державна митна служба пропонує криміналізувати нелегальне ввезення підакцизних товарів.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, Державна митна служба виступила з ініціативою криміналізувати нелегальне ввезення підакцизних товарів.  Відповідний законопроект буде розглянуто на найближчому засіданні Уряду, після чого його направлять до стін Парламенту на голосування.

Що хочуть змінити?

Глава ДМС запропонував повернути митниці функцію оперативно-розшукової роботи.  Йдеться про надання дозволу митниці використовувати в своїй діяльності спеціальні технічні засоби. А також посилити відповідальність за контрабанду, зокрема, високо маржинальних товарів.

Нагадаємо, що чинне законодавство передбачає за незаконне переміщення товарів вилучення такого товару і штраф в 100% від його вартості.  Чиновники вважають, що таке покарання э досить дієвим запобіжником для недобросовісних імпортерів.

Однак у випадках, коли товар, маржинальність якого сягає сотень відсотків, глава ДМС пропонує повернути митниці повноваження на проведення розслідування та право на оперативно-розшукову діяльність.  А також суттєво збільшити фінансові санкції для таких порушників.

Які передбачені штрафи?

1.За перше порушення оштрафують від 3 до 5 неоподатковуваних податком мінімумів.

2.За повторне порушення від 5-10 неоподатковуваних податком мінімумів,

3.За третє і кожне наступне від 15-20.

Друзі, а що Ви думаєте щодо поточного реформування митниці?  Чи допоможе таке посилення відповідальності ефективній боротьбі з контрабандою підакцизних товарів.  Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук