Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Державне бюро розслідувань очікує повне перезавантаження.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Державне бюро розслідувань очікує повне перезавантаження.

Державне бюро розслідувань очікує повне перезавантаження.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, вчора Парламент підтримав у другому читанні президентський законопроект (№2116), який вносить зміни в діяльність Державного бюро розслідувань (ДБР).

Що це означає?

Тепер ДБР очікує повне перезавантаження, а з моменту набуття законом чинності, будуть припинені повноваження всіх керівників ДБР — директора бюро і його заступників.

У чому полягає перезавантаження?

Перш за все, вирішено змінити правовий статус ДБР.  Бюро стане державним правоохоронним органом, на який покладаються завдання щодо попередження, виявлення, припинення, розкриття та розслідування злочинів, віднесених до його компетенції.

Організаційну структуру ДБР буде визначати Президент.  Зміни торкнутися й чисельності центральних і регіональних управлінь, гранична кількість штату налічуватиме 1600 співробітників.

Також в документі виключається участь прем’єра в призначенні директора ДБР.  Тепер президент призначатиме директора ДБР за результатами конкурсу.  Конкурс буде проводити комісія з 9 осіб, три людини від Президента, три від Парламенту і три від Уряду.

Глава бюро звітуватиме перед парламентом.  Якщо звіт про його роботу парламентарії визнають незадовільним, це може стати вагомою підставою для звільнення глави відомства.

Друзі, а що Ви думаєте про перезавантаження ДБР?  Чи зможе бюро в оновленому вигляді працювати як незалежний орган та повноцінно виконувати свої обов’язки?  Поділіться Вашою думкою ..

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук