Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

До кінця року в Україні почне працювати автоматична фіксація порушення правил дорожнього руху.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > До кінця року в Україні почне працювати автоматична фіксація порушення правил дорожнього руху.

До кінця року в Україні почне працювати автоматична фіксація порушення правил дорожнього руху.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі та в особливості всі у кого є водійське посвідчення, зверніть увагу, що до кінця року в Україні почне працювати автоматична фіксація порушення правил дорожнього руху(далі — ПДР).

Що це означає?
У МВС хочуть запустити систему автоматичної фіксації порушень ПДР. Так наприклад , на сьогоднішній день по Києву встановлено близько десять камер, які вже зараз фіксують всі правопорушення. Однак штрафи поки не приходять порушникам, так як Мінюст досі не зареєстрував положення МВС про ведення загального реєстру правопорушень. Іншими словами правоохоронцям просто нікуди вносити інформацію про виявлені порушення.

Як це буде працювати?
1.Штрафи в автоматичному режимі будуть виписувати власнику автомобіля або «належному користувачеві».
2.Вносити в базу таких водіїв зможуть самі автомобілісти, а ті, хто отримає цей статус, зможуть підтвердити або опротестувати його присвоєння.
3.Також запрацює і система балів. Кожному українському водієві щорічно будуть нараховувати 150 балів, якими можна розраховуватися за правопорушення, не виплачуючи штраф. Вартість одного порушення – 50 балів. При відсутності балів, заплатити штраф потрібно буде грошима.

Друзі, а як Ви вважаєте, чи допоможе наявність камер автоматично фіксують порушення на дорогах, стимулювати водіїв дотримуватися правил дорожнього руху? І як часто Ви порушуєте правила?)

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук