Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

ДПС буде публічно сповіщати про всі майбутні перевірки підприємств з приводу дотримання податкового законодавства.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > ДПС буде публічно сповіщати про всі майбутні перевірки підприємств з приводу дотримання податкового законодавства.

ДПС буде публічно сповіщати про всі майбутні перевірки підприємств з приводу дотримання податкового законодавства.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Новий керівник Державної податкової служби, повідомив, що ДПС буде публічно сповіщати про всі майбутні перевірки підприємств з приводу дотримання податкового законодавства. Так як, на його думку, саме закритість і непрозорість процесу перевірок податків є одним з найбільш відлякуючих факторів для приходу інвесторів в Україну. Глава ДПС також підтримує ініціативу демілітаризувати службу шляхом виведення з її складу податкової міліції та анонсував запуск нової розширеної версії електронного кабінету платника податків. Уже не перший рік представники профільних асоціацій кажуть, що українські податківці повинні міняти свої методи роботи.

Такої ж думки і Рада бізнес-омбудсмена. Згідно з наданою ними статистики, спостерігається зростання кількості скарг саме на податкові органи за різними напрямками. І за результатами податкових перевірок : кількість претензій за перші три місяці 2019 роки вже досягло 93. Незабаром ДПС планує перейти на ризикоорієнтований підхід і зробити відкритою загальну практику податкових органів на предмет перевірок тих чи інших податків.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук