Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Економічні зв’язки зміцнюються.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Економічні зв’язки зміцнюються.

Економічні зв’язки зміцнюються.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

За останні кілька років географія зовнішньоекономічних відносин України суттєво змінилась. Окрім поглиблення співробітництва з ЄС, Україна відкриває для себе нові ринки країн Центральної та Північної Азії.  Особливе значення в реалізації стратегічних інтересів України у вище зазначених  регіонах набуває співробітництво з Республікою Казахстан .

Eкономічний коридор Китай – Центральна Азія – Західна Азія й далі на Південний Кавказ і Європу в межах проекту «Один пояс, один шлях» проходить через Казахстан та відкриває великі можливості  для України, на тлі збільшення прямих інвестицій Китаю. Кооперація українських та казахстанських компаній допоможе розширити транспортну і портову інфраструктуру на території двох держав.

За даними української статистики, станом на 01.07.2019р. загальні обсяги торгівлі (товарами і послугами) між Україною і Казахстаном склали 418,1 млн. дол. США і порівняно з аналогічним показником за 2018 р. збільшилися на 15,89 млн. дол. США або на 3,8 %. Експорт українських товарів і послуг до Казахстану  скоротився на 1,26 % і склав 186,7 млн. дол. США. Імпорт з Казахстану в Україну збільшився на 6,19% і склав 231,4 млн. дол. США.

У 1996 році була створена «Спільна міждержавна українсько-казахстанська комісія з економічного співробітництва», за результатами засідань якої плануються конкретні заходи, спрямовані на активізацію взаємовигідного двостороннього співробітництва. На даний момент проведено 13 засідань Комісії, останнє з яких відбулося з 14 по 16 червня 2017 року в Астані.  Банк розвитку Казахстану готовий в рамках казахстансько-української Ділової ради розглянути питання реалізації продукції за проектами зі значним експортним потенціалом.  Йшлося, про можливість експорту вагонів, локомотивів і т.д..  Казахські компанії висловили готовність  підтримати збільшення експортних поставок казахстанської не сировинної продукції в Україні шляхом надання страхування і фінансування для казахстанських експортерів і їх українських покупців.

Особливу увагу Україна та Казахстан приділяють комплексній співпраці в області енергетики (поставки казахстанського урану і вугілля в Україну).  Казахстан зацікавлений у диверсифікації шляхів транспортування нафтогазової сировини на ринки Європи.  Україна зацікавлена ​​в пошуку альтернативних джерел енергозабезпечення в інтересах зміцнення своєї енергетичної безпеки.

Казахстан та Україна мають всі шанси й надалі збільшувати свій зовнішньоекономічний  потенціал,  а тісні зв’язки у історичному, політичному, економічному та культурному напрямкам, сприятимуть в цьому .

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук