Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

Електронні вибори в Україні планують провести вже через 5 років.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > Електронні вибори в Україні планують провести вже через 5 років.

Електронні вибори в Україні планують провести вже через 5 років.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, в зв’язку з нещодавно обраним курсом на діджиталізацію — процес цифрової трансформації суспільства, команда Президента планує провести електронні вибори в Україні вже через 5 років. Чиновники розраховують за цей термін розробити і протестувати нову систему The Vote.

Що планують зробити?
Перший крок вже був зроблений на початку серпня, коли Президент України підписав указ, яким впорядкують та забезпечать прозорість роботи держреєстрів. Так як перш за все потрібно провести повноцінний аудит існуючих реєстрів та електронних послуг.

Що це означає?
Таким чином, чиновники хочуть очистити систему від людей, які перешкоджають змінам та стимулюють корупцію. Та й взагалі слід мінімізувати людський фактор і скасувати безглузді послуги, на кшталт надання довідки одного відомства іншому та інші подібні послуги.

Чиновники переконані, що окреслений в указі глави держави план оцифровки економіки цілком реалістичний. Для запуску електронних виборів в Україні, Парламенту необхідно буде розробити і прийняти базове законодавство, яке регулюватиме цей процес.

Наразі повідомляють про готових 30 проектах, які збираються винести в сесійний зал одним пакетом вже цієї осені. Повномасштабний проект цифрової трансформації в Офісі президента пообіцяли презентувати суспільству вже у вересні.

Друзі, а як Ви вважаєте, чи зможе нова система он-лайн голосування та електронних виборів, повністю виключити фальсифікацію і корупційну складову у виборчому процесі?

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук