Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

З наступного місяця почнуть діяти електронні посвідчення водія.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > З наступного місяця почнуть діяти електронні посвідчення водія.

З наступного місяця почнуть діяти електронні посвідчення водія.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, ще на початку осені ми писали, що в Україні можуть запровадити електронні посвідчення водія. Ці ініціативи підтвердились, і вже в грудні буде представлено мобільний додаток «Дія», що дозволяє водіям користуватися правами і техпаспортом в електронному форматі.

По суті.
З введенням в роботу програми «Дія», водії зможуть пред’являти правоохоронцям документи, скориставшись своїм мобільним телефоном.
Поліцейських патрульної служби забезпечать спеціальними планшетами, підключеними до відповідного реєстру, за допомогою яких вони будуть сканувати QR-код на правах.
По QR-коду можна буде перевірити, чи є водій власником авто та чи є у нього взагалі права. Окрім того, за допомогою цього додатка можна буде перевірити справжність документів, а також — термін їх дії.

Що далі?
Спочатку додаток буде працювати з водійськими правами та техпаспортом.☝️Однак маючи великий потенціал, в подальшому до мобільному додатку «Дія» додадуть ряд інших документів: паспорт, «ІПН», студентський квиток.
Друзі, а які Ваші очікування від запуску нового сервісу? Чи зможуть у Міністерстві цифрової трансформації повноцінно реалізувати даний проект, та створити такий додаток, що працює без перебоїв і «багів». Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук