Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

З 2021 року підприємці будуть подавати єдиний звіт, як з податку на прибуток , так і по єдиному соціальному внеску.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > З 2021 року підприємці будуть подавати єдиний звіт, як з податку на прибуток , так і по єдиному соціальному внеску.

З 2021 року підприємці будуть подавати єдиний звіт, як з податку на прибуток , так і по єдиному соціальному внеску.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Друзі, зверніть увагу, що Парламент в цілому проголосував за законопроекти, які зобов’язують підприємців з 2021 року — подавати єдиний звіт, як з податку на прибуток , так і по єдиному соціальному внеску (далі — ЄСВ). Відповідні норми передбачені в законопроекті №1057 і №1070.

Що це буде означити для підприємців?
Таким чином, чиновники хочуть спростити подачу звітності по ЄСВ для фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність.
Починаючи з 2021 року, до складу річної податкової декларації будуть входити відомості про нарахування, обчислення та сплату єдиного внеску з доходів від підприємницької діяльності або незалежної професійної діяльності.

Законопроектами передбачено і єдиний уніфікований документ. Відповідний документ буде об’єднувати окремі форми податкової звітності, що в майбутньому дозволить зменшити кількість звітностей, які подають підприємці.
Також чиновники встановили, що для фізичних осіб-платників єдиного податку буде передбачена подача звітності по єдиному внеску в складі податкової декларації платника єдиного податку.

Друзі, а як Ви вважаєте, чи сприятиме таке об’єднання звітів поліпшенню умов для ведення вітчизняного бізнесу? Та чи призведуть такі зміни до скорочення кількості та зменшення обсягів податкової звітності в державі? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук